MANSCHETTKNAPPAR 1 par samt KNAPPAR 1 par, 14k guld med pärlemor och blå sten, olika mästare, 1900-tal.

360669. MANSCHETTKNAPPAR 1 par samt KNAPPAR 1 par, 14k guld med pärlemor och blå sten, olika mästare, 1900-tal.

1 par manschettknappar stämplade HF 585, diameter ca 1,5 cm.
1 par knappar, stämplade ELW 585, diameter ca 9 mm.
Total vikt ca 8,6 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 8,6 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 596