VITRINSKÅP, Gustaviansk stil, Citymöbler AB, Tibro, 1900-talets andra hälft.

360502. VITRINSKÅP, Gustaviansk stil, Citymöbler AB, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Längd 114, bredd 44, höjd 175,5 cm.

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 894