HÄNGSKÅP, 1900-tal.

HÄNGSKÅP, 1900-tal.
360499. HÄNGSKÅP, 1900-tal.

Längd 29,5, djup 15,5, höjd 49 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
360499. HÄNGSKÅP, 1900-tal.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 679