SOFFA, ART DECO, SVÄNGD FORM, 1930/40-TAL.

3604869. SOFFA, ART DECO, SVÄNGD FORM, 1930/40-TAL.

Höjd 74cm, sitthöjd 35cm.
Längd 200cm.

Bruks- och ytslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74cm, sitthöjd 35cm.
Längd 200cm.

Antal besök: 1 015