PAUL M. SOUZA. "Half Dome Yosomite". Olja på duk. Signerad och daterad 1970.

360463. PAUL M. SOUZA. "Half Dome Yosomite". Olja på duk. Signerad och daterad 1970.

61 x91 cm.
Titel a tergo.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x91 cm.
Titel a tergo.

Antal besök: 858