VEVGRAMMOFON, Arena Polyphon, tidigt 1900-tal.

360436. VEVGRAMMOFON, Arena Polyphon, tidigt 1900-tal.

6 st stenkakor medföljer,
Längd 43, bredd 42, höjd 25 cm.

Bruksslitage, en knopp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st stenkakor medföljer,

Antal besök: 2 599