BESTICK, 35 delar, plast och rostfritt, 1900-talets senare hälft.

360413. BESTICK, 35 delar, plast och rostfritt, 1900-talets senare hälft.

8 knivar; Längd 21 cm.
7 gafflar; Län gd 18,5 cm.
8 skedar; Längd 18,5 cm.
12 teskedar; Längd 13 cm.

Bruksslitage.
2 knivar med smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 knivar; Längd 21 cm.
7 gafflar; Län gd 18,5 cm.
8 skedar; Längd 18,5 cm.
12 teskedar; Längd 13 cm.

Bruksslitage.
2 knivar med smärre märken.

Antal besök: 746