HUGHIE O´DONOGHUE. "North of Rouen" 1997. Diptyk, carborundum, signerad och numrerad 18/35.

360397. HUGHIE O´DONOGHUE. "North of Rouen" 1997. Diptyk, carborundum, signerad och numrerad 18/35.

Båda bladen tillsammans 80 x 121 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 916