PARFYMFLASKOR, 4 st. Glas, 1940-tal.

360364. PARFYMFLASKOR, 4 st. Glas, 1940-tal.

Höjd 10,5 - 13 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10,5 - 13 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 037