KAMEROR samt DRAGSPEL 1900-tal.

360361. KAMEROR samt DRAGSPEL 1900-tal.

Bälgkamera ICA Maximar 207 med objektiv ICA Novar - Anastigmat 1: 6-8, F = 13,5 cm.
Systemkamera Ricoh KR-5 Super inklusive 2 objektiv (XR Rikenon 1:2 50 mm samt Hanimex Auto Zoom 75-150 mm 1:4.5 Macro), blixt och väska.
Dragspel "Contra organ", Adolphus, Tyskland.

Bruksslitage
Dragspel samt bälgkamera med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage

Antal besök: 2 127