LAMPKUPA, märkt Glössner & Co, signerad Notini.

360360. LAMPKUPA, märkt Glössner & Co, signerad Notini.

Höjd ca 32,5 cm.

Slitage, skador och lagningar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32,5 cm.

Antal besök: 1 364