SKÅL med lock tenn, stämplad NJ Nordiska Juvelaktiebolaget Stockholm 1936.

360356. SKÅL med lock tenn, stämplad NJ Nordiska Juvelaktiebolaget Stockholm 1936.

Diameter 24 cm
Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24 cm
Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 745