BORDSLAMPA, med fontän, Giardini di Marzo, Arte Murano Linea Del Vecchio, Italien, 1900-tal.

360355. BORDSLAMPA, med fontän, Giardini di Marzo, Arte Murano Linea Del Vecchio, Italien, 1900-tal.

Lampa med marmormassa samt Muranoglas. Inbyggd fontän
Längd 40, bredd 26, höjd 63 cm.

Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 220