TERRIN, på fat, tenn, Peltro Darte Mazzucco, Italien, 1900-tal.

360352. TERRIN, på fat, tenn, Peltro Darte Mazzucco, Italien, 1900-tal.

Terrin längd 33, bredd 20, höjd 19 cm
Terrinfat längd 34,5, bredd 24,5 cm.

Smärre slitage, bucklor samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 354