CARL ELDH. staty Maria, Le Soi , gips, signerad C. J Eldh, Paris, daterad 1899.

360291. CARL ELDH. staty Maria, Le Soi , gips, signerad C. J Eldh, Paris, daterad 1899.

höjd 16 cm, 17 x 10 cm.

Gulnad, inskription på baksida.

Carl Eldh (1873–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 16 cm, 17 x 10 cm.

Carl Eldh (1873–1954)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 835