LJUSKRONA, oskariansk, 1800-talets andra hälft, höjd ca. 57 cm.

360218. LJUSKRONA, oskariansk, 1800-talets andra hälft, höjd ca. 57 cm.

6 ljusarmar.

Prismor med skador, lösa, saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljusarmar.

Antal besök: 683