LOCKURNA, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg. 1930-tal.

360190. LOCKURNA, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg. 1930-tal.

25 x 25 x 14 cm.

Inga skador, lite oxiderad.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 25 x 14 cm.

Inga skador, lite oxiderad.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 271