BORD, octagon, 1900-talets första hälft.

3601872. BORD, octagon, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 56 cm, diameter ca 97 cm.

Brukslitage. Märken och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 342