MÅRTEN ANDERSSON. Gävleborgs sparbank, färglitografi, signerad samt numrerad 23/360.

360070. MÅRTEN ANDERSSON. Gävleborgs sparbank, färglitografi, signerad samt numrerad 23/360.

Dagmått 45 x 60,5 cm.
Gävleborgs Sparbank vill genom överlämnandet av denna original litografi av Mårten Andersson ge uttryck för sparbankens tack till sina medarbetare i samband med 150- års jubileet.

Bruksslitage.

Mårten Andersson (1934–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 45 x 60,5 cm.

Bruksslitage.

Mårten Andersson (1934–2017)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 449