ERIK ELFVÉN. Kvinna med papegoja, olja på duk, signerad.

360053. ERIK ELFVÉN. Kvinna med papegoja, olja på duk, signerad.

Dagmått 54,5 x 42,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 54,5 x 42,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 138