FRUKTSERVIS, 13 delar, porslin, "Lökmönstret", Meissen, Tyskland, 1900-tal.

360039. FRUKTSERVIS, 13 delar, porslin, "Lökmönstret", Meissen, Tyskland, 1900-tal.

Fat, 12 assietter med genombruten dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 681