SERVISPORSLIN, 32 delar, "Lökmönstret", Meissen, 1900-tal.

360037. SERVISPORSLIN, 32 delar, "Lökmönstret", Meissen, 1900-tal.

12 mockakoppar med fat, 14 kaffekoppar med fat, kaffekanna, sockerskål, gräddsnäcka, lövformat fat, cremekopp, 2 askfat.

Bruksslitage, cremekopp andra sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 140