KAFFESERVIS, ca 27 delar, Kunglig dansk, porslin, 1900-talets tredje fjärdedel.

359972. KAFFESERVIS, ca 27 delar, Kunglig dansk, porslin, 1900-talets tredje fjärdedel.

12 koppar.
12 fat.
1 kanna med lock.
1 sockerskål med lock.
1 gräddkanna.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 koppar.
12 fat.
1 kanna med lock.
1 sockerskål med lock.
1 gräddkanna.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 941