SKULPTUR, elefant, Lisa Larsson, Gustavsberg, stengods, 1900-talets tredje fjärdedel.

359957. SKULPTUR, elefant, Lisa Larsson, Gustavsberg, stengods, 1900-talets tredje fjärdedel.

Stämpelsignerad.
Höjd 12 cm.
Längd 17,5 cm.

Gott skick, etikettrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelsignerad.
Höjd 12 cm.
Längd 17,5 cm.

Gott skick, etikettrester.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 542