SKULPTUR, elefant, Lisa Larsson, Gustavsberg, stengods, 1900-talets tredje fjärdedel.

359957. SKULPTUR, elefant, Lisa Larsson, Gustavsberg, stengods, 1900-talets tredje fjärdedel.

Stämpelsignerad.
Höjd 12 cm.
Längd 17,5 cm.

Gott skick, etikettrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelsignerad.
Höjd 12 cm.
Längd 17,5 cm.

Gott skick, etikettrester.

Antal besök: 1 381