ARMBAND 2 st samt ÖRHÄNGEN 1 par, silver, Sverige samt Norge, 1900/2000-tal.

359956. ARMBAND 2 st samt ÖRHÄNGEN 1 par, silver, Sverige samt Norge, 1900/2000-tal.

Armband, stelt, med bärnsten/bärnstensimitation, H J Weissenberg Konsthandverk, Björklinge, 1962, inre omkrets ca 18,5 cm.
Armband, stelt, Robbert SIlversmedjan Trosa Kvarn, Trosa 1966, inre omkrets ca 20,5 cm.
Örhängen 1 par, Juhls (no 155) Norge, total höjd ca 5 cm.

Armband Robbert skadad.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband Robbert skadad.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 222