MATTA, röllakan, Ida Rydelius.

359844. MATTA, röllakan, Ida Rydelius.

Monogramsignerad IR. 145x200 ex.

Kantslitage samt mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 364