FIGURIN, "Johanna", Lisa Larsson, Gustavsberg, stengods, 1900-talets tredje fjärdedel.

359800. FIGURIN, "Johanna", Lisa Larsson, Gustavsberg, stengods, 1900-talets tredje fjärdedel.

Höjd 15 cm.
Märkt Gustavsberg, Johanna, LL, Sweden.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 468