FLASKSKEPP, 2 st, 1900-talet.

FLASKSKEPP, 2 st, 1900-talet.
359646. FLASKSKEPP, 2 st, 1900-talet.

Flaskornas höjd ca 32-35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flaskornas höjd ca 32-35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 639