SLÄTA RINGAR, 2 st. 18 K guld. 10,56 g.

359608. SLÄTA RINGAR, 2 st. 18 K guld. 10,56 g.

Invändig gravyr, stämplade 1919 samt 1966. Storlek 18/58 resp 19/59.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 593