OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvareller på siden, 8 stycken, Kina, signerade, 1900-tal.

359591. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvareller på siden, 8 stycken, Kina, signerade, 1900-tal.

30 x 20 cm (bildstorlek).

Lätt åldersslitage
Enstaka blad med mindre veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 20 cm (bildstorlek).

Lätt åldersslitage
Enstaka blad med mindre veck.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 428