SMYCKESGARNITYR, 5 delar, granater, pärlor samt förgyllt silver. 1900-talets mitt.

359550. SMYCKESGARNITYR, 5 delar, granater, pärlor samt förgyllt silver. 1900-talets mitt.

Halsband, längd 42 cm. Armband, längd 18 cm. Ring, storlek 18. Örhängen, höjd 2 cm.

Ett örhänge saknar snurrebuss. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 235