ÖRHÄNGEN, 18 K guld OPI, 1900-tal. 2,24 g.

359532. ÖRHÄNGEN, 18 K guld OPI, 1900-tal. 2,24 g.

Genombrutet lövmönster. Stämplade OPI samt kattfot. Diam 1,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 459