BORDSFOTOGENLAMPA, Rosdala glasbruk, 1900-talets senare del.

359494. BORDSFOTOGENLAMPA, Rosdala glasbruk, 1900-talets senare del.

Höjd, inklusive brännarrör, 46 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Glaskupa med nagg i nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 177