SKULPTUR, stengods, päron, Per Hammarström.

359477. SKULPTUR, stengods, päron, Per Hammarström.

Signerad. Höjd ca 22 cm.

Smärre slitage, skaft löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. Höjd ca 22 cm.

Smärre slitage, skaft löst.

Antal besök: 1 978