SÄCKKÄRRA, smide/trä, troligen tidigt 1900-tal.

359465. SÄCKKÄRRA, smide/trä, troligen tidigt 1900-tal.

Totalhöjd 117 cm.

Bruksslitage, rost, något rank.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 117 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 810