SKÅP, jugend, med blyglasfönster, 1900-talets början.

35944. SKÅP, jugend, med blyglasfönster, 1900-talets början.

Längd ca 119, bredd 39, höjd 159 cm.

Nyckel saknas, slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 971