TONY MALMSTRÖM. Segelbåt i storm. Olja på duk, sigenrad och daterad 61.

359289. TONY MALMSTRÖM. Segelbåt i storm. Olja på duk, sigenrad och daterad 61.

Bildmått 39x49 cm.

Sprickor i färgen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 39x49 cm.

Sprickor i färgen.

Antal besök: 8 081