HASSE ANDERSSON. Färglitografi "Du skall veta att någon bryr sig om dig" Signerad och numrerad 74/300.

359284. HASSE ANDERSSON. Färglitografi "Du skall veta att någon bryr sig om dig" Signerad och numrerad 74/300.

Bildmått 30x24, ram 41x36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 30x24, ram 41x36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 144