VILHELM BJERKE PETERSEN. Väggrelief, glaserad keramik, Rörstrand.

359277. VILHELM BJERKE PETERSEN. Väggrelief, glaserad keramik, Rörstrand.

Signerad V.B.P och numrerad 1/5 ex. Rörstrand.
32x40 cm.

Något krakelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x40 cm.

Något krakelerad.

Antal besök: 1 850