VÄSKA, Strike-A-Light bag, Kiowa indianer, 1880-tal.

359154. VÄSKA, Strike-A-Light bag, Kiowa indianer, 1880-tal.

höjd med ställning, 30 cm.
väskan, 16 x 9 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd med ställning, 30 cm.
väskan, 16 x 9 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 170