YMNIGHETSHORN, mässing och horn, 1900-talets andra hälft.

359129. YMNIGHETSHORN, mässing och horn, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 578