AKUSTISK GITARR, Harmony, Cremona II, USA.

35909. AKUSTISK GITARR, Harmony, Cremona II, USA.

5 strängar.

Slitage, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 strängar.

Slitage, lagning.

Antal besök: 2 869