Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Musikinstrument
AKUSTISK GITARR, Harmony, Cremona II, USA.
35909. AKUSTISK GITARR, Harmony, Cremona II, USA.
5 strängar.
Slitage, lagning.
Gör en kostnadsfri värdering!
5 strängar.
Slitage, lagning.
Gomér & Andersson Linköping
2 542