BOK, Sven Delblanc, Oanat - osett. En överblick av Reinhold Ljunggrens bildvärld. (Grafioteket) u.å. (1990), med signerad och numrerad färglitografi av Reinhold Ljunggren 350/400, samt signatur av författaren.
359089. BOK, Sven Delblanc, Oanat - osett. En överblick av Reinhold Ljunggrens bildvärld. (Grafioteket) u.å. (1990), med signerad och numrerad färglitografi av Reinhold Ljunggren 350/400, samt signatur av författaren.