BOK, Sven Delblanc, Oanat - osett. En överblick av Reinhold Ljunggrens bildvärld. (Grafioteket) u.å. (1990), med signerad och numrerad färglitografi av Reinhold Ljunggren 350/400, samt signatur av författaren.

359089. BOK, Sven Delblanc, Oanat - osett. En överblick av Reinhold Ljunggrens bildvärld. (Grafioteket) u.å. (1990), med signerad och numrerad färglitografi av Reinhold Ljunggren 350/400, samt signatur av författaren.

Kassettens mått 35 x 30.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kassettens mått 35 x 30.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 438