OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 oljor på duk, signerade F. Lorentz, daterade -65 och -66.

359072. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 oljor på duk, signerade F. Lorentz, daterade -65 och -66.

61 x 50 cm och 62 x 48 cm.

Någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 50 cm och 62 x 48 cm.

Någon fläck.

Antal besök: 726