LUDVIG LUBBE NORDSTRÖM. 1882- 1942, akvarell, " Sjöbodar Fågelboda " signerad daterad -24.

359060. LUDVIG LUBBE NORDSTRÖM. 1882- 1942, akvarell, " Sjöbodar Fågelboda " signerad daterad -24.

bildens storlek, 14 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildens storlek, 14 x 22 cm.

Antal besök: 1 745