KIKARE, Carl Zeiss, 6x30 B.

KIKARE, Carl Zeiss, 6x30 B.
359054. KIKARE, Carl Zeiss, 6x30 B.

Grön. Gummiklädd med rem. Kronmärkt.

Repor. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor. Slitage.

Antal besök: 7 207