Ring med blå sten, stmpl GK Stockholm 1966, strl 17.
Örhängen med skruv, 1 par.
Armband, stmpl GK Stockholm 1953, längd ca 20 cm.
1 + 2 st armband, varav en med otydliga svenska stmpl, inre omkrets ca 20 cm.
Hänge med kedja, kedjans längd ca 40 cm.
Ring, otydliga stämplar, strl 18.
Slitage.
Örhängen med skruv, 1 par.
Slitage.