OLJEPUMPAR, ett par, Ljungmans, 1960/70-tal.

35899. OLJEPUMPAR, ett par, Ljungmans, 1960/70-tal.

Höjd 84 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 84 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 362