KÄRL, allmoge, 1800-tal.

KÄRL, allmoge, 1800-tal.
35891. KÄRL, allmoge, 1800-tal.

Dekormålat trä, smidda beslag. Längd 45 cm.

Slitage, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, senare bemålning.

Antal besök: 1 022