BENGT OLSON. Komposition, målning på kakelplattor, osignerad.

358904. BENGT OLSON. Komposition, målning på kakelplattor, osignerad.

57 x 70 cm.

något nagg.

Bengt Olson (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 70 cm.

något nagg.

Bengt Olson (Född 1930)

Antal besök: 1 460